MIĘDZYLESIE - Solarne ławki już czekają

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2026-05-19 11:37:39
(Inf. wł.). Krokami przed siebie podąża się w gminie Międzylesie, mając na uwadze jej sukcesywny m.in. proturystyczny rozwój. Właśnie dano temu kolejny przykład, osadzając w jedenastu miejscach tzw. ławki solarne. Estetycznie wykonane, do tego wyposażone w urządzenia umożliwiające naładowanie telefonu mobilnego, gdzieniegdzie wyposażone w stojaki na rowery, na pewno przysłużą się mieszkańcom i wędrowcom.
 

 
Inwestor już zachęca do odwiedzenia tych nowych nabytków, ich sfotografowania i umieszczenia zdjęć w internecie. To jeden ze sposobów na promocję tego wspólnego dobra.
 
(bwb)
Foto gmina Międzylesie 
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_711709475-1695114955796878-133840416545185099-n
Piątek, 2026-06-05
List_mini_pt-forum.ops
Piątek, 2026-06-05
List_mini_2u2a7337--1-
Piątek, 2026-06-05
List_mini_715501061-1448673813959514-6383271883770361457-n
Piątek, 2026-06-05
List_mini_1000143449
Piątek, 2026-06-05
List_mini_2u2a0726
Piątek, 2026-06-05
List_mini_pt-miejska
Czwartek, 2026-06-04
List_mini_img-7783
Czwartek, 2026-06-04
List_mini_2u2a9412
Czwartek, 2026-06-04
List_mini_710059192-2165004327627336-1667044383136706005-n
Czwartek, 2026-06-04
polecamy