KUDOWA-ZDRÓJ - Zapracowali na te stypendia
Napisano dnia: 2026-06-26 10:35:04
(Inf. wł.). Aż 84 dziewcząt i chłopców z kudowskich szkół spotkało się w miniony czwartek z burmistrzynią Anetą Potoczną i przewodniczącym Rady Miejskiej Wojciechem Dusiem. Gospodarze kurortu zaprosili ich do ośrodka kultury, by tam im wręczyć stypendia będące uhonorowaniem ich osiągnięć edukacyjnych, artystycznych i sportowych. Za każdym utalentowanym laureatem znajduje się także praca jego nauczyciela oraz rodziców, za co włodarze Kudowy-Zdroju wyrazili podziękowanie.




Można więc rzec, że tej grupie kilkudziesięciu młodych kudowian wakacje rozpoczęły się nad wyraz udanie. Przekonali się równocześnie, że warto rozwijać swoje pasje, bo w którymś momencie inni to też docenią.
(bwb)
Foto UM Kudowa-Zdrój
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz






