KUDOWA-ZDRÓJ - Zapracowali na te stypendia

(Inf. wł.). Aż 84 dziewcząt i chłopców z kudowskich szkół spotkało się w miniony czwartek z burmistrzynią Anetą Potoczną i przewodniczącym Rady Miejskiej Wojciechem Dusiem. Gospodarze kurortu zaprosili ich do ośrodka kultury, by tam im wręczyć stypendia będące uhonorowaniem ich osiągnięć edukacyjnych, artystycznych i sportowych. Za każdym utalentowanym laureatem znajduje się także praca jego nauczyciela oraz rodziców, za co włodarze Kudowy-Zdroju wyrazili podziękowanie. 








 
Można więc rzec, że tej grupie kilkudziesięciu młodych kudowian wakacje rozpoczęły się nad wyraz udanie. Przekonali się równocześnie, że warto rozwijać swoje pasje, bo w którymś momencie inni to też docenią.
 
(bwb)
 
Foto UM Kudowa-Zdrój