ZŁOTY STOK - Trwa czyszczenie stawu miejskiego

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2025-03-12 22:12:49
(Inf. wł.). To, o czym już wcześniej wieszczyła burmistrzyni Złotego Stoku Grażyna Orczyk, stało się faktem. Chodzi o uprządkowanie zapomnianego przez lata stawu pełniącego funkcję zbiornika retencyjnego, który w założeniu ma też służyć jako miejsce rekreacji.


- Niezależnie od gminnych funduszy na ten cel pozyskaliśmy pieniądze z Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu w ramach retencji i nasz lokalny wykonawca p. Józef Gruszecki ze swoją ekipą zabrał się do dzieła - informuje burmistrzyni: - W obrębie stawu stanie altana, pojawią się ławeczki, wytyczymy ścieżki...
 

Zadanie ma zostać sfinalizowane do końca czerwca br., i już od początku wakacji mieszkańcom i gościom miasteczka przybędzie kolejna atrakcja.

(bwb)
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_2u2a1042
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_dkl24-niwa-festyn-2026-02
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_dkl24-lawendowy-ogrod-09-2
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_724110084-1448387933984739-2922876520746429372-n
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_pt-dlugk1
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_img-6318
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-14
List_mini_722364749-1555784506557390-7247112582340755157-n
Sobota, 2026-06-13
List_mini_pt-modelarze
Sobota, 2026-06-13
List_mini_dkl24-miedzylesie-sesja-dni-miasta-2026-04
Sobota, 2026-06-13
polecamy