LEWIN KŁODZKI - "Kranówka" już do spożycia

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2026-05-20 12:08:05
(Inf. zewn.). Przez kilka dni woda dostarczana do mieszkań w aglomeracji lewińskiej była niezdatna do picia nawet po przegotowaniu. Zdecydował o tym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kłodzku po przeprowadzonych badaniach. W związku z tym samorządowe władze lokalne uruchomiły dostawy tego medium beczkowozami w ten sposób w części zaspokajając potrzeby mieszkańców.
 
Od 19 bm., przed południem, "kranówka" ponownie jest uznana za przydatną do konsumpcji. Zapewniła o tym wójtka Joanna Klimek-Szymanowicz.
 
Opr. (bwb)
Komentarze:
Aparatja*.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piątek, 2026-05-22 11:14
Do następnego razu.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_711709475-1695114955796878-133840416545185099-n
Piątek, 2026-06-05
List_mini_pt-forum.ops
Piątek, 2026-06-05
List_mini_2u2a7337--1-
Piątek, 2026-06-05
List_mini_715501061-1448673813959514-6383271883770361457-n
Piątek, 2026-06-05
List_mini_1000143449
Piątek, 2026-06-05
List_mini_2u2a0726
Piątek, 2026-06-05
List_mini_pt-miejska
Czwartek, 2026-06-04
List_mini_img-7783
Czwartek, 2026-06-04
List_mini_2u2a9412
Czwartek, 2026-06-04
List_mini_710059192-2165004327627336-1667044383136706005-n
Czwartek, 2026-06-04
polecamy