Lokatorzy SIM-owskiego budynku zamieszkają w Słupcu

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2024-06-05 11:32:30
NOWA RUDA (inf. zewn.). Już jest wiadomo, że budynek z 28 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 60 m kw., w który zainwestuje Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa "Sudety" znajdzie się w Słupcu. W tej części Nowej Rudy gmina dysponowała działką, z niezbędną infrastrukturą komunalną w pobliżu, którą wniosła do tej spółki, będąc jej uczestnikiem. Gmina też określiła warunki, które należy spełnić, by móc zamieszkać w tym obiekcie.

Nabór wniosków od osób zainteresowanych najmem mieszkania SIM-owskiego w Słupcu trwa do 28 czerwca br. Szczęśliwcy będą mogli do niego się wprowadzić w roku 2026, zapewne w drugim półroczu. Magistrat zapowiada, że zadba o wykonanie tam miejsc parkingowych dla pojazdów a także terenu rekreacyjnego.

Docelowo rodziny wynajmujące mieszkanie w spółce "Sudety", po 15 latach od momentu całkowitego rozliczenia inwestycji, będą mogły je wykupić na własność.
Opr. (bwb)

Tagi

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
List_mini_732832306-869607762869755-5867609803946843395-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_730474138-1448271773998566-5171633421605141847-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a4097
Piątek, 2026-06-26
List_mini_727466640-1987544838537661-3624426833994512100-n
Piątek, 2026-06-26
List_mini_730398207-1343223451269894-9132550036225053854-n
Piątek, 2026-06-26
List_mini_xx0260614-120636
Piątek, 2026-06-26
List_mini_423-364315
Piątek, 2026-06-26
List_mini_2u2a0624
Czwartek, 2026-06-25
List_mini_bystrzyca-herb
Czwartek, 2026-06-25
polecamy