Pokierują miastem przez najbliższe lata

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2024-05-09 14:59:02
NOWA RUDA (inf. zewn.). W drugim co do liczebności mieszkańców mieście na ziemi kłodzkiej, w kadencji samorządu na lata 2024 - 2029, pracami organu uchwałodawczego pokieruje Andrzej Behan; funkcja przewodniczącego RM nie jest dla niego pierwszyzną. W prezydium znaleźli się wiceprzewodniczący - Bogusław Frącek i Jerzy Pulit.
 

Sesja inaugurująca kadencję samorządu w Nowej Rudzie m.in. skutkowała ślubowaniem złożonym przez burmistrza. Już po raz kolejny, wolą wyborców wyrażoną w głosowaniu powszechnym, został nim Tomasz Kiliński.

Opr. (bwb)

Foto UM Nowa Ruda

Tagi

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_2u2a1780--1-
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_zlotystok-herb
Poniedziałek, 2026-06-15
 
List_mini_720087245-1306567085025962-4213344160736127385-n
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1522
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1272
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_684674728-1610047991122409-171007833750115295-n
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_dkl24-sim-miedzylesie
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_pt-smart0
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_dkl24-wambierzyce-reimann-2026-03
Poniedziałek, 2026-06-15
List_mini_2u2a1042
Niedziela, 2026-06-14
polecamy