Weekend upłynął w blasku "Ultrabieli"

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2023-02-21 15:55:56
BIELICE - gm. Stronie Śląskie (inf. zewn.). W minioną sobotę w tej miejscowości położonej na pograniczu Gór Bialskich i Gór Złotych przeprowadzono już kolejny raz maraton narciarski pn. "UltraBiel". Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali na dystansach 13, 20 i 60 km, przy czym ten ostatni jest - jak dotychczas - najdłuższym w Polsce. Nic więc dziwnego, że swoich sił i na nim, i na pozostałych przyjechali popróbować nartobiegacze z różnych stron kraju - zdecydowana większość dla rekreacyjnyj przyjemności.
 
Opr. (bwb)

Foto gmina Stronie Śląskie 







Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_731338708-4222157358033620-3912634846232597214-n
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-polanica-moto-safety-day-2026-01
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_2u2a2827--1-
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-miedzylesie-80-lecie-osp-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731022771-1797824031583713-2043585024535895692-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2556
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
List_mini_732832306-869607762869755-5867609803946843395-n
Sobota, 2026-06-27
polecamy