Z boisk piłkarskich
Napisano dnia: 2016-04-24 20:53:43
REGION. Na niektórych boiskach dochodzi do piłkarskich horrorów. Bo tak nazwać można sytuację, kiedy pada grad bramek niemal przy biernej postawie przeciwnego zespołu. Takie zdarzenia mają miejsce na wszystkich szczeblach rozgrywek. Czym je wytłumaczyć?
CZWARTA LIGA
Siedem bramek padło w Kobierzycach podczas meczu Piasta Nowa Ruda z GKS-em. Trzy gole zdobyli miejscowi, zaś cztery przyjezdni. Natomiast w Oleśnicy ząbkowicki Orzeł zremisował z Pogonią 1:1.
Inne wyniki tej grupy: Granica Bogatynia - Zjednoczeni Żarów 9:1, Włókniarz Mirsk - Sokół Wielka Lipa 0:3, AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice 0:2, Olimpia Kowary - BKS Bobrzanie Boleslawiec 3:0 (v.o.), Bielawianka Bielawa - Lotnik Jeżów Sudecki 2:2, Polonia Trzebnica - Chrobry II Głogów 2:0.
KLASA OKRĘGOWA
Bardzka Unia nadal niezwyciężona. Tym razem dała radę 2:0 Victorii Świebodzice. W spotkaniu drużyn z końca tabeli Polonia Bystrzyca Kłodzka zremisowała z Iskrą Jaszkowa 0:0.
Wyniki innych spotkań: Unia Złoty Stok - Grom Witków 3:3, Sudety Dziećmorowice - Victoria Tuszyn 1:1, Skalnik Czarny Bór - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:1, Polonia-Stal II Świdnica -Zdrój Jedlina-Zdrój 0:4, Nysa Kłodzko - Karolina Jaworzyna Śląska 1:1, Zryw Gola Świdnicka - LKS Bystrzyca Górna 1:0.
1. Unia Bardo 21 88:16 58
2. Victoria Świebodzice 21 52:6 52
3. Karolina JAworzyna Śląska 21 48:31 43
4. LKS Bystrzyca Górna 21 46:29 40
5. Zdrój Jedlina-Zdrój 21 50:32 36
6. Unia Zloty Stok 21 38:27 36
7. Zryw Gola Świdnicka 21 47:44 29
8. Nysa Kłodzko 21 29:30 27
9. Victoria Tuszyn 21 30:42 24
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 21 32:34 24
11. Polonia-Stal II Świdnica 21 30:42 22
12. Grom Witków 20 40:75 21
13. Iskra Jaszkowa Dolna 21 25:42 16
14. Sudety Dziećmorowice 20 28:65 15
15. Skalnik Czarny Bór 21 30:73 15
16. Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 24:49 14
KLASA A
Grupa II
Sparta Ziębice - Zieloni Łagiewniki 1:1, Polonia Ząbkowice Śląskie - Orzeł Piława Dolna 0:3, Pogoń Pieszyce - Klubokawiarnia Roztocznik 0:1, Piławianka Pilawa Górna - Skałki Stolec 3:2, Niemczanka Niemcza - Tarnovia Tarnów 6:0, Koliber Uciechów - Boxmet Piskorzów 2:0, Henrykowianka Henryków - Czarni Sieniawka 2:3, Delta Słupice - Płomień Makowice 5:0.
1. Piławianka Piława Górna 21 89:18 55
2. Niemczanka Niemcza 21 75:27 46
3. Klubokawiarnia Roztocznik 21 49:38 41
4. Pogoń Pieszyce 21 37:27 37
5. Skałki Stolec 21 64:38 36
6. Delta Słupice 21 48:59 34
7. Sparta Ziębice 21 45:37 32
8. Czarni Sieniawka 21 40:53 29
9. Polonia Ząbkowice Śląskie 21 50:55 27
10. Henrykowianka Henryków 21 37:45 27
11. Boxmet Piskorzów 21 33:49 26
12. Zieloni Łagiewniki 21 44:43 24
13. Orzeł Piława Dolna 21 34:67 21
14. Koliber Uciechów 21 23:42 19
15. Płomień Makowice 21 45:60 19
16. Tarnovia 21 35:91 12
Grupa III
MLKS Radków - Zamek Gorzanów 0:3 (v.o), KS Polanica-Zdrój - Śnieżnik Domaszków 6:3, Pogoń Duszniki-Zdrój - Tęcza Ścinawka Dolna 9:1, Odrodzenie Szalejów Dolny - Włókniarz Kudowa-Zdrój 5:6, Hutnik Szczytna - LKS Bierkowice 2:2, Łomniczanka Stara Łomnica - Cis Brzeźnica 4:0, Kryształ Stronie Śląskie - Inter Ożary 3:2, pauzowały Orlęta Krosnowice.
1. Orlęta Krosnowice 19 68:15 55
2. Pogoń Duszniki-Zdrój 20 57-24 41
3. Śnieżnik Domaszków 20 65:35 37
4. Hutnik Szczytna 18 46:34 34
5. Kryształ Stronie Śląskie 19 48:39 30
6. Włókniarz Kudowa-Zdrój 20 58:39 29
7. KS Polanica-Zdrój 20 36:37 29
8. LKS Bierkowice 20 35:36 29
9. Odrodzenie Szalejów Dolny 19 45:52 18
10. Zamek Gorzanów 20 36:45 25
11. Cis Brzeźnica 20 31:31 24
12. Inter Ożary 19 31:39 20
13. Łomniczanka Stara Łomnica 19 40:64 14
14. Tęcza Ścinawka Dolna 20 18:73 13
15. MLKS Radków 19 21:72 12
KLASA B
Grupa I
Lechia Ołdrzychowice - ATS Wojbórz 1:3, Sudety Międzylesie - Huragan Bożków 11:0, Słowianin Wolobórz - Granica Tłumaczów 5:2, Sparta Stary Waliszów Czermna Kudowa-Zdrój 0:5, LKS Wambierzyce - Zamek Trzebieszowice 4:0, pauzowali Zrzeszeni Niwa.
1. LKS Wambierzyce 14 27:4 36
2. Słowianin Wolibórz 14 55:19 32
3. Sudety Międzylesie 14 62:15 32
4. ATS Wojbórz 14 23:41 21
5. Czermna Kudowa-Czermna 13 35:34 21
6. Zamek trzebieszowice 14 28:30 19
7. Huragan Bożków 13 31:40 15
8. Granica Tłumaczów 13 22:39 13
9. Lechia Ołdrzychowice 14 15:34 8
10. Zrzeszeni Niwa 13 14:39 7
11. Sparta Stary Waliszów 14 15:52 6
Grupa II
Błękitni Niedźwiedź -Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 3:2, Wieża Rudnica - Harnaś Starczówek 1:0, Przedborowianka Przedborowa - Czarni Braszowice 0:4, Sparta II Ziębice - Perła Płonica 4:1, Spartakus Byczeń - Znicz Lubnów 2:1, Ślęża Ciepłowody - Kłos Laski 3:0 (v.o), Victoria Dębowiec - Piasek Potworów 1:1, pauzował Orzeł Mąkolno.
1. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 20 63:34 48
2. Harnaś Starczówek 20 56:33 43
3. Błękitni Niedźwiedź 19 64:32 19
4. Victoria Dębowiec 20 66:49 35
5. Wieża Rudnica 19 50:33 34
6. Ślęża Ciepłowody 20 48:31 33
7. Czarni Braszowice 20 56:42 32
8. Spartakus Byczeń 20 52:62 27
9. Perła Płonica 20 55:61 24
10. Znicz Lubnów 19 43:48 21
11. Piasek Potworów 19 38:48 20
12. Sparta II Ziębice 20 40:50 20
13. Orzel Mąkolno 19 48:74 16
14. Przedborowianka Przedborowa 20 26:94 5
15. Kłos Laski 19 32:6 18
CZWARTA LIGA
Siedem bramek padło w Kobierzycach podczas meczu Piasta Nowa Ruda z GKS-em. Trzy gole zdobyli miejscowi, zaś cztery przyjezdni. Natomiast w Oleśnicy ząbkowicki Orzeł zremisował z Pogonią 1:1.
Inne wyniki tej grupy: Granica Bogatynia - Zjednoczeni Żarów 9:1, Włókniarz Mirsk - Sokół Wielka Lipa 0:3, AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice 0:2, Olimpia Kowary - BKS Bobrzanie Boleslawiec 3:0 (v.o.), Bielawianka Bielawa - Lotnik Jeżów Sudecki 2:2, Polonia Trzebnica - Chrobry II Głogów 2:0.
1. Olimpia Kowary 22 60:9 61
2. Sokół Wieka Lipa 21 66:15 54
3. Orkan Szczedrzykowice 22 53:27 44
4. Orzeł Zakowice Śląskie 22 41:29 38
5. Pogoń Oleśnica 20 39:32 35
6. GKS KObierzyce 23 56:33 34
7. Granica Bogatynia 23 44:41 32
8. Chroby II Głogów 23 43:40 32
9. Bielawianka Bielawa 23 27:28 29
10. Piast Nowa Ruda 22 34:44 29
11. AKS Strzegom 22 28:36 28
12. Lotnik Jeżów Sudecki 22 38:44 25
13. Polonia Trzebnica 23 41:65 23
14. Zjednoczeni Żarów 22 33:60 22
3. Orkan Szczedrzykowice 22 53:27 44
4. Orzeł Zakowice Śląskie 22 41:29 38
5. Pogoń Oleśnica 20 39:32 35
6. GKS KObierzyce 23 56:33 34
7. Granica Bogatynia 23 44:41 32
8. Chroby II Głogów 23 43:40 32
9. Bielawianka Bielawa 23 27:28 29
10. Piast Nowa Ruda 22 34:44 29
11. AKS Strzegom 22 28:36 28
12. Lotnik Jeżów Sudecki 22 38:44 25
13. Polonia Trzebnica 23 41:65 23
14. Zjednoczeni Żarów 22 33:60 22
15. Włókniarz Mirsk 23 28:58 19
16. BKS Bobrzanie Bolesławiec 23 13:83 1
KLASA OKRĘGOWA
Bardzka Unia nadal niezwyciężona. Tym razem dała radę 2:0 Victorii Świebodzice. W spotkaniu drużyn z końca tabeli Polonia Bystrzyca Kłodzka zremisowała z Iskrą Jaszkowa 0:0.
Wyniki innych spotkań: Unia Złoty Stok - Grom Witków 3:3, Sudety Dziećmorowice - Victoria Tuszyn 1:1, Skalnik Czarny Bór - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:1, Polonia-Stal II Świdnica -Zdrój Jedlina-Zdrój 0:4, Nysa Kłodzko - Karolina Jaworzyna Śląska 1:1, Zryw Gola Świdnicka - LKS Bystrzyca Górna 1:0.
1. Unia Bardo 21 88:16 58
2. Victoria Świebodzice 21 52:6 52
3. Karolina JAworzyna Śląska 21 48:31 43
4. LKS Bystrzyca Górna 21 46:29 40
5. Zdrój Jedlina-Zdrój 21 50:32 36
6. Unia Zloty Stok 21 38:27 36
7. Zryw Gola Świdnicka 21 47:44 29
8. Nysa Kłodzko 21 29:30 27
9. Victoria Tuszyn 21 30:42 24
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 21 32:34 24
11. Polonia-Stal II Świdnica 21 30:42 22
12. Grom Witków 20 40:75 21
13. Iskra Jaszkowa Dolna 21 25:42 16
14. Sudety Dziećmorowice 20 28:65 15
15. Skalnik Czarny Bór 21 30:73 15
16. Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 24:49 14
KLASA A
Grupa II
Sparta Ziębice - Zieloni Łagiewniki 1:1, Polonia Ząbkowice Śląskie - Orzeł Piława Dolna 0:3, Pogoń Pieszyce - Klubokawiarnia Roztocznik 0:1, Piławianka Pilawa Górna - Skałki Stolec 3:2, Niemczanka Niemcza - Tarnovia Tarnów 6:0, Koliber Uciechów - Boxmet Piskorzów 2:0, Henrykowianka Henryków - Czarni Sieniawka 2:3, Delta Słupice - Płomień Makowice 5:0.
1. Piławianka Piława Górna 21 89:18 55
2. Niemczanka Niemcza 21 75:27 46
3. Klubokawiarnia Roztocznik 21 49:38 41
4. Pogoń Pieszyce 21 37:27 37
5. Skałki Stolec 21 64:38 36
6. Delta Słupice 21 48:59 34
7. Sparta Ziębice 21 45:37 32
8. Czarni Sieniawka 21 40:53 29
9. Polonia Ząbkowice Śląskie 21 50:55 27
10. Henrykowianka Henryków 21 37:45 27
11. Boxmet Piskorzów 21 33:49 26
12. Zieloni Łagiewniki 21 44:43 24
13. Orzeł Piława Dolna 21 34:67 21
14. Koliber Uciechów 21 23:42 19
15. Płomień Makowice 21 45:60 19
16. Tarnovia 21 35:91 12
Grupa III
MLKS Radków - Zamek Gorzanów 0:3 (v.o), KS Polanica-Zdrój - Śnieżnik Domaszków 6:3, Pogoń Duszniki-Zdrój - Tęcza Ścinawka Dolna 9:1, Odrodzenie Szalejów Dolny - Włókniarz Kudowa-Zdrój 5:6, Hutnik Szczytna - LKS Bierkowice 2:2, Łomniczanka Stara Łomnica - Cis Brzeźnica 4:0, Kryształ Stronie Śląskie - Inter Ożary 3:2, pauzowały Orlęta Krosnowice.
1. Orlęta Krosnowice 19 68:15 55
2. Pogoń Duszniki-Zdrój 20 57-24 41
3. Śnieżnik Domaszków 20 65:35 37
4. Hutnik Szczytna 18 46:34 34
5. Kryształ Stronie Śląskie 19 48:39 30
6. Włókniarz Kudowa-Zdrój 20 58:39 29
7. KS Polanica-Zdrój 20 36:37 29
8. LKS Bierkowice 20 35:36 29
9. Odrodzenie Szalejów Dolny 19 45:52 18
10. Zamek Gorzanów 20 36:45 25
11. Cis Brzeźnica 20 31:31 24
12. Inter Ożary 19 31:39 20
13. Łomniczanka Stara Łomnica 19 40:64 14
14. Tęcza Ścinawka Dolna 20 18:73 13
15. MLKS Radków 19 21:72 12
KLASA B
Grupa I
Lechia Ołdrzychowice - ATS Wojbórz 1:3, Sudety Międzylesie - Huragan Bożków 11:0, Słowianin Wolobórz - Granica Tłumaczów 5:2, Sparta Stary Waliszów Czermna Kudowa-Zdrój 0:5, LKS Wambierzyce - Zamek Trzebieszowice 4:0, pauzowali Zrzeszeni Niwa.
1. LKS Wambierzyce 14 27:4 36
2. Słowianin Wolibórz 14 55:19 32
3. Sudety Międzylesie 14 62:15 32
4. ATS Wojbórz 14 23:41 21
5. Czermna Kudowa-Czermna 13 35:34 21
6. Zamek trzebieszowice 14 28:30 19
7. Huragan Bożków 13 31:40 15
8. Granica Tłumaczów 13 22:39 13
9. Lechia Ołdrzychowice 14 15:34 8
10. Zrzeszeni Niwa 13 14:39 7
11. Sparta Stary Waliszów 14 15:52 6
Grupa II
Błękitni Niedźwiedź -Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 3:2, Wieża Rudnica - Harnaś Starczówek 1:0, Przedborowianka Przedborowa - Czarni Braszowice 0:4, Sparta II Ziębice - Perła Płonica 4:1, Spartakus Byczeń - Znicz Lubnów 2:1, Ślęża Ciepłowody - Kłos Laski 3:0 (v.o), Victoria Dębowiec - Piasek Potworów 1:1, pauzował Orzeł Mąkolno.
1. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 20 63:34 48
2. Harnaś Starczówek 20 56:33 43
3. Błękitni Niedźwiedź 19 64:32 19
4. Victoria Dębowiec 20 66:49 35
5. Wieża Rudnica 19 50:33 34
6. Ślęża Ciepłowody 20 48:31 33
7. Czarni Braszowice 20 56:42 32
8. Spartakus Byczeń 20 52:62 27
9. Perła Płonica 20 55:61 24
10. Znicz Lubnów 19 43:48 21
11. Piasek Potworów 19 38:48 20
12. Sparta II Ziębice 20 40:50 20
13. Orzel Mąkolno 19 48:74 16
14. Przedborowianka Przedborowa 20 26:94 5
15. Kłos Laski 19 32:6 18
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz