Czad podtruł dwie kobiety

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2022-09-20 11:35:23
BYSTRZYCA KŁODZKA (inf. zewn.). W połowie ubiego tygodnia dwie młode kobiety zatruły się czadem w zajmowanym mieszkaniu. Jak informuje podinsp. Daria Sługocka-Kapecka z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku - w lokalu strażacy stwierdzili przekroczenie norm tlenku węgla. Niewykluczone, że przedostał się z kotłowni znajdującej się pod mieszkaniem; wyłaczonoi ją czasowo z użytkowania.

Popszkodowane kobiety przewieziono do szpitala - ich życiu nic nie zagraża.
 
Opr. (bwb)
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_731338708-4222157358033620-3912634846232597214-n
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-polanica-moto-safety-day-2026-01
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-prad-2
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_2u2a2827--1-
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-miedzylesie-80-lecie-osp-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_dkl24-klodzko-wakacje-2026-02
Niedziela, 2026-06-28
List_mini_731022771-1797824031583713-2043585024535895692-n
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2556
Sobota, 2026-06-27
List_mini_2u2a2513
Sobota, 2026-06-27
List_mini_732832306-869607762869755-5867609803946843395-n
Sobota, 2026-06-27
polecamy