(Inf. wł.). W przygranicznym kurorcie już tradycją stały się koncerty muzyczne w wykonaniu podopiecznych Czesława Dolińskiego, który uczy gry kto wie, czy nie przyszłych uznanych pianistów. Całoroczna praca mistrza i uczniów znajduje ujście na koniec roku szkolnego, a więc w czerwcu.
Tak stało się i teraz. Kilkunaścioro młodych muzyków wystąpiło przed publicznością, wśród której zasiadła burmistrzyni Aneta Potoczna. Włodarzyni Kudowy-Zdroju pogratulowała nabytych umiejętności i życzyła udanych wakacji. Chociaż z tą świadomością, że i tak w trakcie ich trwania pianiści i tak będą "rozgrzewać" swoje instrumenty.
(bwb)
Foto UM Kudowa-Zdrój