Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2017-05-07 21:17:40
REGION. W kończącym się tygodniu piłkarze niższych klas rozegrali po dwie kolejki spotkań. W IV lidze cieszą dwa wygrane mecze noworudzkiego Piasta oraz dobra postawa bardzkiej Unii.
CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Spotkania z 3 bm.: Piast Nowa Ruda - Wiwa Goszcz 4:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Unia Bardo 0:0, Orzeł Ząbkowice Śląskie - KS Bystrzyca Kąty Bystrzyckie 0:2, Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa 2:1, Sokół Marcinkowice - GKS Kobierzyce - 1:1, Sokół Wielka Lipa - Foto-Higiena Gać 0:0, Pogoń Oleśnica - Victoria Świebodzice 6:2, MKP Wołów - Orzeł Sadowice 3:2.
Spotkania z 6 bm.: Unia Bardo - Pogoń Oleśnica 1:0, Victoria Świebodzice - Piast Nowa Ruda 0:2, Wiwa Goszcz - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:2, Bielawianka Bielawa - MKP Wołów 1:2, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Sokół Wielka Lipa 0:0, Foto-Higiena Gać - Sokół Marcinkowice 2:1, GKS Kobierzyce - Polonia-Stal Świdnica 2:5. Orzeł Sadowice - Karolina Jaworzyna Śląska - przełożony na inny termin.
1. Foto-Higiena Gać 23 66:19 63
2. Polonia-Stal Świdnica 24 40:24 46
3. Unia Bardo 23 51:33 43
4. MKP Wołów 23 49:35 43
5. Pogoń Oleśnica 24 42:38 37
6. Wiwa Goszcz 24 49:40 36
7. Karolina Jaworzyna Śląska 22 34:39 33
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 23 32:33 31
9. KS Bystrzyca Kąty Wrocł. 24 31:48 30
10. Bielawianka Bielawa 23 37:32 29
11. Sokół Wielka Lipa 24 37:37 28
12. GKS Kobierzyce 24 40:40 27
13. Victoria Świebodzice 23 34:51 23
14. Sokół Marcinkowice 24 32:41 22
15. Piast Nowa Ruda 24 26:51 19
16. Orzeł Sadowice 22 20:59 11
KLASA OKRĘGOWA
Wyniki z 3 bm.: Iskra Jaszkowa - Grom Witków 5:2, Unia Złoty Stok - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r), Nysa Kłodzko - Orlęta Krosnowice 8:0, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Duszniki-Zdrój 4:0, Zjednoczeni Żarów - Piławianka Piława Górna 5:1, Zryw Gola Świdnicka - LKS Bystrzyca Górna 0:3 (w-r), Zdrój Jedlina-Zdrój - Górnik Boguszów-Gorce 5:2, Victoria Tuszyn - MKS Szczawno-Zdrój 4:1.
Wyniki z 6 - 7 bm.: MKS Szczawno-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:5, Pogoń Duszniki-Zdrój - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1, LKS Bystrzyca - Nysa Kłodzko 2:5, Orlęta Krosnowice - Zjednoczeni Żarów 0:5, Piławianka Piława Górna - Unia Złoty Stok 0:0, Niemczanka Niemcza - Iskra Jaszkowa Dolna 0:3 (w-r), Grom Witków - Victoria Tuszyn 2:3, Górnik Boguszów-Gorce - Zryw Gola Świdnicka 3:0.
1. Nysa Kłodzko 23 80:26 55
2. Zjednoczeni Żarów 24 61:22 55
3. Górnik Boguszów-Gorce 23 44:31 50
4. Zdró j Jedlina-Zdrój 24 65:34 49
5. Victoria Tuszyn 24 54:25 49
6. LKS Bystrzyca Górna 24 43:36 38
7. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 23 50:35 35
8. MKS Szczawno-Zdrój 23 43:37 34
9. LKS Iskra Jaszkowa Dolna 24 40:41 33
10. Pogoń Duszniki-Zdrój 24 35:42 26
11. Unia Złoty Stok 24 31:60 23
12. Grom Witków 23 36:55 22
13. Orlęta Krosnowice 24 24:63 20
14. Piławianka Piława Górna 23 24:55 18
15. LKS Zryw Gola Świdnicka 24 31:65 12
Niemczanka Niemcza 24 23:62 12
KLASA A - Grupa III
Inter Ożary - Harnaś Starczówek 4:1, Koliber Uciechów - Henrykowianka Henryków 0:1, Orzeł Piława Dolna - Cis Brzeźnica 1:3, Polonia Ząbkowice Śląskie - Tarnovia Tarnów 1:3, Klubokawiarnia Roztocznik - Ślęża Ciepłowody 2:1, Skałki Stolec - LKS Dobrocin 7:1, Sparta Ziębice - Zieloni Łagiewniki 2:1.
1. Skałki Stolec 19 75:12 50
2. Sparta Ziębice 19 52:26 42
3. Polonia Ząbkowice Śląskie 19 53:24 40
4. Zieloni Łagiewniki 19 49:36 34
5. Henrykowianka Henryków 19 42:42 33
6. LKS Dobrocin 19 41:48 29
7. Klubokawiarnia Roztocznik 19 26:34 27
8. Ślęża Ciepłowody 19 40:26 26
9. Harnaś Starczówek 19 32:33 26
10. Cis Brzeźnica 19 22:32 23
11. Orzeł Piława Dolna 19 29:44 18
12. Intrer Ożary 18 32:61 14
13. Koliber Uciechów 18 17:42 9
14. Tarnovia Tarnów 19 28:78 7
KLASA A - Grupa IV:
Odrodzenie Szalejów - Słowianin Wolibórz 0:3, KS Polanica-Zdrój - Łomniczanka Stara Łomnica 2:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Kryształ Stronie Śląskie 1:4, LKS Bierkowice - Hutnik Szczytna 2:1, Włókniarz Kudowa-Zdrój - LKS Wambierzyce 3:1, Śnieżnik Domaszków - Sudety Międzylesie 2:1, Tęcza Ścinawka Dolna - Zamek Gorzanów 1:3.
1. Kryształ Stronie Śląskie 19 83:19 52
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 19 76:18 48
3. Śnieżnik Domaszków 19 58:35 38
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka 19 66:37 33
5. KS Polanica-Zdrój 19 52:38 31
6. Hutnik Szczytna 19 53:47 29
7. Słowianin Wolibórz 19 43:59 27
8. Zamek Gorzanów 19 48:54 24
9. Sudety Międzylesie 19 38:54 23
10. LKS Bierkowice 19 38:55 21
11. Łomniczanka Stara Łomnica 19 44:52 18
12. Odrodzenie Szalejów Dolny 19 20:68 16
13. LKS Wambierzyce 19 30:52 14
14. Tęcza Ścinawka Dolna 19 23:84 10
KLASA B - Grupa I
Piasek Potworów - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 0:1, Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica 1:6, Spartakus Byczeń - Znicz Lubnów 5:3, Perła Płonica - Błękitni Niedźwiedź 1:5, Przedborowianka Przedborowa - Czarni Braszowice 1:2.
1. Wieża Rudnica 14 77:17 36
2. Zamek II Kamieniec Ząbk. 14 49:22 28
3. Błękitni Niedźwiedź 14 56:23 28
4. Znicz Lubnów 14 50:37 26
5. Spartakus Byczeń 14 44:54 24
6. Perła Płonica 14 48:52 20
7. Victoria Dębowiec 14 39:40 17
8. Czarni Braszowice 14 34:41 16
9. Przedborowianka Przedborowa 14 14:66 4
10. Piasek Potworów 14 14:73 4
KLASA B - Grupa II
Huragan Bożków - Granica Tłumaczów 2:2, Zamek Trzebieszowice - Lechia Ołdrzychowice 3:0 (w-r), Zrzeszeni Niwa - ATS Wojbórz 2:5, Czermna Kudowa-Zdrój - Sparta Stary Waliszów 2:2, pauzował Orzeł Mąkolno.
1. ATS Wojbórz 12 48:9 36
2. Granica Tłumaczów 13 43:22 31
3. Huragan Bożków 12 30:20 24
4. Zrzeszeni Niwa 13 33:30 20
5. Sparta Stary Waliszów 12 21:32 16
6. Czermna Kudowa-Zdrój 13 28:40 12
7. Orzeł Mąkolno 12 28:43 9
8. Zamek Trzebieszowice 12 17:32 6
9. Lechia Ołdrzychowice 13 26:46 7
CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Spotkania z 3 bm.: Piast Nowa Ruda - Wiwa Goszcz 4:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Unia Bardo 0:0, Orzeł Ząbkowice Śląskie - KS Bystrzyca Kąty Bystrzyckie 0:2, Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa 2:1, Sokół Marcinkowice - GKS Kobierzyce - 1:1, Sokół Wielka Lipa - Foto-Higiena Gać 0:0, Pogoń Oleśnica - Victoria Świebodzice 6:2, MKP Wołów - Orzeł Sadowice 3:2.
Spotkania z 6 bm.: Unia Bardo - Pogoń Oleśnica 1:0, Victoria Świebodzice - Piast Nowa Ruda 0:2, Wiwa Goszcz - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:2, Bielawianka Bielawa - MKP Wołów 1:2, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Sokół Wielka Lipa 0:0, Foto-Higiena Gać - Sokół Marcinkowice 2:1, GKS Kobierzyce - Polonia-Stal Świdnica 2:5. Orzeł Sadowice - Karolina Jaworzyna Śląska - przełożony na inny termin.
1. Foto-Higiena Gać 23 66:19 63
2. Polonia-Stal Świdnica 24 40:24 46
3. Unia Bardo 23 51:33 43
4. MKP Wołów 23 49:35 43
5. Pogoń Oleśnica 24 42:38 37
6. Wiwa Goszcz 24 49:40 36
7. Karolina Jaworzyna Śląska 22 34:39 33
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 23 32:33 31
9. KS Bystrzyca Kąty Wrocł. 24 31:48 30
10. Bielawianka Bielawa 23 37:32 29
11. Sokół Wielka Lipa 24 37:37 28
12. GKS Kobierzyce 24 40:40 27
13. Victoria Świebodzice 23 34:51 23
14. Sokół Marcinkowice 24 32:41 22
15. Piast Nowa Ruda 24 26:51 19
16. Orzeł Sadowice 22 20:59 11
KLASA OKRĘGOWA
Wyniki z 3 bm.: Iskra Jaszkowa - Grom Witków 5:2, Unia Złoty Stok - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r), Nysa Kłodzko - Orlęta Krosnowice 8:0, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Duszniki-Zdrój 4:0, Zjednoczeni Żarów - Piławianka Piława Górna 5:1, Zryw Gola Świdnicka - LKS Bystrzyca Górna 0:3 (w-r), Zdrój Jedlina-Zdrój - Górnik Boguszów-Gorce 5:2, Victoria Tuszyn - MKS Szczawno-Zdrój 4:1.
Wyniki z 6 - 7 bm.: MKS Szczawno-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:5, Pogoń Duszniki-Zdrój - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1, LKS Bystrzyca - Nysa Kłodzko 2:5, Orlęta Krosnowice - Zjednoczeni Żarów 0:5, Piławianka Piława Górna - Unia Złoty Stok 0:0, Niemczanka Niemcza - Iskra Jaszkowa Dolna 0:3 (w-r), Grom Witków - Victoria Tuszyn 2:3, Górnik Boguszów-Gorce - Zryw Gola Świdnicka 3:0.
1. Nysa Kłodzko 23 80:26 55
2. Zjednoczeni Żarów 24 61:22 55
3. Górnik Boguszów-Gorce 23 44:31 50
4. Zdró j Jedlina-Zdrój 24 65:34 49
5. Victoria Tuszyn 24 54:25 49
6. LKS Bystrzyca Górna 24 43:36 38
7. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 23 50:35 35
8. MKS Szczawno-Zdrój 23 43:37 34
9. LKS Iskra Jaszkowa Dolna 24 40:41 33
10. Pogoń Duszniki-Zdrój 24 35:42 26
11. Unia Złoty Stok 24 31:60 23
12. Grom Witków 23 36:55 22
13. Orlęta Krosnowice 24 24:63 20
14. Piławianka Piława Górna 23 24:55 18
15. LKS Zryw Gola Świdnicka 24 31:65 12
Niemczanka Niemcza 24 23:62 12
KLASA A - Grupa III
Inter Ożary - Harnaś Starczówek 4:1, Koliber Uciechów - Henrykowianka Henryków 0:1, Orzeł Piława Dolna - Cis Brzeźnica 1:3, Polonia Ząbkowice Śląskie - Tarnovia Tarnów 1:3, Klubokawiarnia Roztocznik - Ślęża Ciepłowody 2:1, Skałki Stolec - LKS Dobrocin 7:1, Sparta Ziębice - Zieloni Łagiewniki 2:1.
1. Skałki Stolec 19 75:12 50
2. Sparta Ziębice 19 52:26 42
3. Polonia Ząbkowice Śląskie 19 53:24 40
4. Zieloni Łagiewniki 19 49:36 34
5. Henrykowianka Henryków 19 42:42 33
6. LKS Dobrocin 19 41:48 29
7. Klubokawiarnia Roztocznik 19 26:34 27
8. Ślęża Ciepłowody 19 40:26 26
9. Harnaś Starczówek 19 32:33 26
10. Cis Brzeźnica 19 22:32 23
11. Orzeł Piława Dolna 19 29:44 18
12. Intrer Ożary 18 32:61 14
13. Koliber Uciechów 18 17:42 9
14. Tarnovia Tarnów 19 28:78 7
KLASA A - Grupa IV:
Odrodzenie Szalejów - Słowianin Wolibórz 0:3, KS Polanica-Zdrój - Łomniczanka Stara Łomnica 2:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Kryształ Stronie Śląskie 1:4, LKS Bierkowice - Hutnik Szczytna 2:1, Włókniarz Kudowa-Zdrój - LKS Wambierzyce 3:1, Śnieżnik Domaszków - Sudety Międzylesie 2:1, Tęcza Ścinawka Dolna - Zamek Gorzanów 1:3.
1. Kryształ Stronie Śląskie 19 83:19 52
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 19 76:18 48
3. Śnieżnik Domaszków 19 58:35 38
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka 19 66:37 33
5. KS Polanica-Zdrój 19 52:38 31
6. Hutnik Szczytna 19 53:47 29
7. Słowianin Wolibórz 19 43:59 27
8. Zamek Gorzanów 19 48:54 24
9. Sudety Międzylesie 19 38:54 23
10. LKS Bierkowice 19 38:55 21
11. Łomniczanka Stara Łomnica 19 44:52 18
12. Odrodzenie Szalejów Dolny 19 20:68 16
13. LKS Wambierzyce 19 30:52 14
14. Tęcza Ścinawka Dolna 19 23:84 10
KLASA B - Grupa I
Piasek Potworów - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 0:1, Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica 1:6, Spartakus Byczeń - Znicz Lubnów 5:3, Perła Płonica - Błękitni Niedźwiedź 1:5, Przedborowianka Przedborowa - Czarni Braszowice 1:2.
1. Wieża Rudnica 14 77:17 36
2. Zamek II Kamieniec Ząbk. 14 49:22 28
3. Błękitni Niedźwiedź 14 56:23 28
4. Znicz Lubnów 14 50:37 26
5. Spartakus Byczeń 14 44:54 24
6. Perła Płonica 14 48:52 20
7. Victoria Dębowiec 14 39:40 17
8. Czarni Braszowice 14 34:41 16
9. Przedborowianka Przedborowa 14 14:66 4
10. Piasek Potworów 14 14:73 4
KLASA B - Grupa II
Huragan Bożków - Granica Tłumaczów 2:2, Zamek Trzebieszowice - Lechia Ołdrzychowice 3:0 (w-r), Zrzeszeni Niwa - ATS Wojbórz 2:5, Czermna Kudowa-Zdrój - Sparta Stary Waliszów 2:2, pauzował Orzeł Mąkolno.
1. ATS Wojbórz 12 48:9 36
2. Granica Tłumaczów 13 43:22 31
3. Huragan Bożków 12 30:20 24
4. Zrzeszeni Niwa 13 33:30 20
5. Sparta Stary Waliszów 12 21:32 16
6. Czermna Kudowa-Zdrój 13 28:40 12
7. Orzeł Mąkolno 12 28:43 9
8. Zamek Trzebieszowice 12 17:32 6
9. Lechia Ołdrzychowice 13 26:46 7
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz