I po Mistrzostwach Taekwon-do Juniorów Młodszych

NOWA RUDA. Niedziela była drugim i ostatnim dniem Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-do. W klasyfikacji punktowej klubów zwycięstwo przypadło Mińskiemu Klubowi Sportowemu Taekwon-do z Mińska Mazowieckiego (85 pkt), drugie - Klubowi Sportowemu "Dragon" z Janowa (68 pkt), a trzecie - Miejskiemu Klubowi Sportowemu "Lewart" AGS z Lubartowa (62 pkt). MKST Bystrzyca Kłodzka, który był gospodarzem tych zawodów, uplasował się na 27. pozycji (12 pkt) na 49 sklasyfikowanych miejsc.

Na trzecim miejscu ex aequo Seweryn Ślądczyk z MKSt Bystrzyca Kłodzka

W klasyfikacji medalowej pierwsze miejsce zajął KS "Dragon" Janów (5 złotych, 1 srebrny, 1 brązowy), drugie - MKS Taekwon-do Mińsk Mazowiecki (2, 4, 3), trzecie - MKS "Lewart" AGS Lubartów (2, 1, 4). MKST Bystrzyca Kłodzka zajął 20. miejsce (0, 0, 1) za sprawą Seweryna Ślądczyka. W walkach - kategoria do 70 kg - wywalczył brązowy medal.