Brązowi tekwondziści trenera Ozimka

BIAŁA PODLASKA / BYSTRZYCA KŁODZKA. Cztery brązowe medale wywalczyli podopieczni trenera Grzegorza Ozimka z MKST Bystrzyca Kłodzka. Uczynili to podczas XXVIII Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, które 10 i 11 bm. odbyły się w Białej PodlaskiejRywalizowali tam tekwondziści z 43 klubów.

I tak Kinga Kaczor zdobyła dwa medale brązowe w układach formalnych i w walkach do 62 kg, zaś Alicja Armata – w walkach do 60 kg. Kolejny krążek tego koloru trafił do Ernesta Sobonia – w walkach do 68 kg.

Jak komunikuje G. Ozimek – ta czwórka wywalczyła też punkty w systemie prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Dopowiada też, że Ernest Soboń w konkurencji technik specjalnych zajął 5 – 8 miejsce (na 26 startujących) i nieznacznie przegrał w rywalizacji o podium.