Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2017-11-05 08:53:34
SUBREGION. Gros spotkań piłkarskich przewidziano w niedzielę, 5 bm., ale już w sobotę odbyły się niemal wszystkie mecze w IV lidze. Niestety, przegraną kolejkę zaliczył ząbkowicki Orzeł.
CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA
Pogoń Oleśnica - Nysa Kłodzko 0:1, Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Piast Żerniki 1:1, Wiwa Goszcz - Sokół Marcinkowice 2:3, Śląsk II Wrocław - Sokół Wielka Lipa 2:1, MKP Wołów - Polonia Trzebnica 0:1, Górnik Wałbrzych - Foto Higiena Gać 1:2, Polonia-Stal Świdnica - Unia Bardo 0:3.
1. Foto-Higiena Gać 13 30:14 32
2. Śląsk II Wrocław 13 30:9 28
3. Sokół Marcinkowice 13 30:18 25
4. Bierlawianka Bielawa 13 17:13 25
5. Górnik Wałbrzych 13 23:19 22
6. Nysa Kłodzko 13 24:22 20
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 24:22 18
8. Unia Bardo 13 25:26 18
9. Sokół Wielka Lipa 13 19:20 17
10. Piast Żerniki 13 19:21 16
11. Polonia-Stal Świdnica 13 17:17 15
12. Wiwa Goszcz 13 19:29 15
13. Polonia Trzebnica 13 12:20 14
14. MKP Wołów 13 16:23 13
15. Karolina Jaworzyna Śląska 13 11:30 9
16. Pogoń Oleśnica 13 12:25 5
KLASA OKRĘGOWA
Victoria Tuszyn - Orzeł Lubawka 9:2, Piast Nowa Ruda - Granit Roztoka 6:0, Zjednoczeni Żarów - Kryształ Stronie Śląskie 1:5, Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:0, Grom Witków - Iskra Jaszkowa Dolna 4:3, Zdrój Jedlina-Zdrój - LKS Bystrzyca Górna 3:2, Pogoń Duszniki-Zdrój - Victoria Świebodzice 2:3, MKS Szczawno-Zdrój - Skałki Stolec 2:1.
1. Piast Nowa Ruda 13 43:16 34
2. Zjednoczeni Żarów 13 40:19 30
3. Grom Witków 12 27:18 26
4. Kryształ Stronie Śląskie 13 43:27 25
5. Skałki Stolec 13 31:18 22
6. Granit Roztoka 13 23:20 21
7. Zdrój Jedlina-Zdrój 13 28:25 21
8. Victoria Tuszyn 13 31:21 20
9. LKS Bystrzyca Górna 13 20:14 18
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 13 24:32 18
11. Piławianka Piława Górna 13 23:23 14
12. Iskra Jaszkowa Dolna 13 26:31 11
13. Orzeł Lubawka 13 23:49 10
14. MKS Szczawno-Zdrój 13 12:43 9
15. Victoria Świebodzice 12 12:43 7
16. Pogoń Duszniki-Zdrój 13 18:44 7
KLASA A - GRUPA III
Koliber Uciechów - GLKS Kamiennik 10:0, Znicz Lubnów - Ślęża Ciepłowody 0:9, Henrykowianka Henryków - Unia Złoty Stok 1:4, Słowianin Wolibórz - Klubokawiarnia Roztocznik 4:1, Sparta Ziębice - Inter Ożary 2:0, Wieża Rudnica - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:1, pauzował LKS Gilów.
1. Ślęża Ciepłowody 11 61:20 26
2. Inter Ożarów 12 51:19 24
3. LKS Gilów 19 36:21 20
4. Sparta Ziębice 10 32:18 20
5. Unia Złoty Stok 11 18:20 19
6. Polonia Ząbkowice Śląskie 11 49:19 19
7. Słowianin Wolibórz 11 41:31 15
8. Klubokawiarnia Roztocznik 10 24:23 13
9. Wieża Rudnica 10 34:39 13
10. Koliber Uciechów 11 23:34 10
11. Henrykowianka Henryków 10 22:33 7
12. Znicz Lubnów 10 22:50 7
13. GLKS Kamiennik 11 9:95 0
KLASA A - GRUPA IV
Śnieżnik Domaszków - Odrodzenie Szalejów Dolny 8:0, Włókniarz Kudowa-Zdrój - LKS Bierkowice 6:0, Zamek Gorzanów - Hutnik Szczytna 5:0, ATS Wojbórz - Granica Tłumaczów 4:0, Sudety Międzylesie - Orlęta Krosnowice 3:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - KS Polanica-Zdrój 2:0, LKS Wambierzyce - Łomniczanka Stara Łomnica 2:2.
1. Śnieżnik Domaszków 12 48:16 30
2. Polonia Bystrzyca Kłodzka 12 63:10 30
3. Włókniarz Kudowa-Zdrój 11 43:8 28
4. ATS Wojbórz 12 36:22 22
5. Sudety Międzylesie 12 21:26 21
6. LKS Bierkowice 12 14:30 18
7. Orlęta Krosnowice 12 22:26 13
8. Łomniczanka Stara Łomnica 11 22:25 13
9. Zamek Gorzanów 12 30:34 12
10. Hutnik Szczytna 12 28:39 12
11. Odrodzenie Szalejów Dolny 12 12:45 11
12. KS Polanica-Zdrój 12 16:25 11
13. Granica Tłumaczów 12 16:39 9
14. LKS Wambierzyce 12 15:41 6
KLASA B - GRUPA I
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Igliczna Wilkanów 5:0, Zamek Trzebieszowice - Zamek II Gorzanów 3:4, Sparta Stary Waliszów - Czermna Kudowa-Zdrój 0:3, Trojan Lądek-Zdrój - Zrzeszeni Niwa 3:2.
1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia 12 72:15 34
2. Trojan Lądek-Zdrój 12 63:13 28
3. Czermna Kudowa-Zdrój 12 29:21 23
4. Zamek Trzebieszowice 12 30:29 17
5. Zamek II Gorzanów 12 25:57 15
6. Sparta Stary Waliszów 12 23:35 9
7. Zrzeszeni Niwa 11 19:43 7
8. Igliczna Wilkanów 11 6:54 2
KLASA B - GRUPA II
Czarni Braszowice - Piasek Potworów 10:1, Perła Płonica - Spartakus Byczeń 7:0, Harnaś Starczówek - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:7, Orzeł Mąkolno - Victoria Dębowiec 4:6, Cis Brzeźnica - Przedborowianka Przedborowa 5:1, pauzowali Błękitni Niedźwiedź.
1. Czarni Braszowice 9 48:13 24
2. Victoria Dębowiec 10 35:25 24
3. Zamek II Kamieniec Ząbk. 9 34:21 21
4. Błękitni Niedźwiedź 9 35:24 15
5. Cis Brzeźnica 9 23:15 15
6. Harnaś Starczówek 8 17:18 13
7. Perła Płonica 9 32:31 12
8. Przedborowianka Przedborowa 9 19:23 10
9. Orzeł Mąkolno 9 18:30 6
10. Spartakus Byczeń 9 17:45 4
11. Piasek Potworów 8 12:45 1
CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA
Pogoń Oleśnica - Nysa Kłodzko 0:1, Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Piast Żerniki 1:1, Wiwa Goszcz - Sokół Marcinkowice 2:3, Śląsk II Wrocław - Sokół Wielka Lipa 2:1, MKP Wołów - Polonia Trzebnica 0:1, Górnik Wałbrzych - Foto Higiena Gać 1:2, Polonia-Stal Świdnica - Unia Bardo 0:3.
1. Foto-Higiena Gać 13 30:14 32
2. Śląsk II Wrocław 13 30:9 28
3. Sokół Marcinkowice 13 30:18 25
4. Bierlawianka Bielawa 13 17:13 25
5. Górnik Wałbrzych 13 23:19 22
6. Nysa Kłodzko 13 24:22 20
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 24:22 18
8. Unia Bardo 13 25:26 18
9. Sokół Wielka Lipa 13 19:20 17
10. Piast Żerniki 13 19:21 16
11. Polonia-Stal Świdnica 13 17:17 15
12. Wiwa Goszcz 13 19:29 15
13. Polonia Trzebnica 13 12:20 14
14. MKP Wołów 13 16:23 13
15. Karolina Jaworzyna Śląska 13 11:30 9
16. Pogoń Oleśnica 13 12:25 5
KLASA OKRĘGOWA
Victoria Tuszyn - Orzeł Lubawka 9:2, Piast Nowa Ruda - Granit Roztoka 6:0, Zjednoczeni Żarów - Kryształ Stronie Śląskie 1:5, Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:0, Grom Witków - Iskra Jaszkowa Dolna 4:3, Zdrój Jedlina-Zdrój - LKS Bystrzyca Górna 3:2, Pogoń Duszniki-Zdrój - Victoria Świebodzice 2:3, MKS Szczawno-Zdrój - Skałki Stolec 2:1.
1. Piast Nowa Ruda 13 43:16 34
2. Zjednoczeni Żarów 13 40:19 30
3. Grom Witków 12 27:18 26
4. Kryształ Stronie Śląskie 13 43:27 25
5. Skałki Stolec 13 31:18 22
6. Granit Roztoka 13 23:20 21
7. Zdrój Jedlina-Zdrój 13 28:25 21
8. Victoria Tuszyn 13 31:21 20
9. LKS Bystrzyca Górna 13 20:14 18
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 13 24:32 18
11. Piławianka Piława Górna 13 23:23 14
12. Iskra Jaszkowa Dolna 13 26:31 11
13. Orzeł Lubawka 13 23:49 10
14. MKS Szczawno-Zdrój 13 12:43 9
15. Victoria Świebodzice 12 12:43 7
16. Pogoń Duszniki-Zdrój 13 18:44 7
KLASA A - GRUPA III
Koliber Uciechów - GLKS Kamiennik 10:0, Znicz Lubnów - Ślęża Ciepłowody 0:9, Henrykowianka Henryków - Unia Złoty Stok 1:4, Słowianin Wolibórz - Klubokawiarnia Roztocznik 4:1, Sparta Ziębice - Inter Ożary 2:0, Wieża Rudnica - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:1, pauzował LKS Gilów.
1. Ślęża Ciepłowody 11 61:20 26
2. Inter Ożarów 12 51:19 24
3. LKS Gilów 19 36:21 20
4. Sparta Ziębice 10 32:18 20
5. Unia Złoty Stok 11 18:20 19
6. Polonia Ząbkowice Śląskie 11 49:19 19
7. Słowianin Wolibórz 11 41:31 15
8. Klubokawiarnia Roztocznik 10 24:23 13
9. Wieża Rudnica 10 34:39 13
10. Koliber Uciechów 11 23:34 10
11. Henrykowianka Henryków 10 22:33 7
12. Znicz Lubnów 10 22:50 7
13. GLKS Kamiennik 11 9:95 0
KLASA A - GRUPA IV
Śnieżnik Domaszków - Odrodzenie Szalejów Dolny 8:0, Włókniarz Kudowa-Zdrój - LKS Bierkowice 6:0, Zamek Gorzanów - Hutnik Szczytna 5:0, ATS Wojbórz - Granica Tłumaczów 4:0, Sudety Międzylesie - Orlęta Krosnowice 3:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - KS Polanica-Zdrój 2:0, LKS Wambierzyce - Łomniczanka Stara Łomnica 2:2.
1. Śnieżnik Domaszków 12 48:16 30
2. Polonia Bystrzyca Kłodzka 12 63:10 30
3. Włókniarz Kudowa-Zdrój 11 43:8 28
4. ATS Wojbórz 12 36:22 22
5. Sudety Międzylesie 12 21:26 21
6. LKS Bierkowice 12 14:30 18
7. Orlęta Krosnowice 12 22:26 13
8. Łomniczanka Stara Łomnica 11 22:25 13
9. Zamek Gorzanów 12 30:34 12
10. Hutnik Szczytna 12 28:39 12
11. Odrodzenie Szalejów Dolny 12 12:45 11
12. KS Polanica-Zdrój 12 16:25 11
13. Granica Tłumaczów 12 16:39 9
14. LKS Wambierzyce 12 15:41 6
KLASA B - GRUPA I
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Igliczna Wilkanów 5:0, Zamek Trzebieszowice - Zamek II Gorzanów 3:4, Sparta Stary Waliszów - Czermna Kudowa-Zdrój 0:3, Trojan Lądek-Zdrój - Zrzeszeni Niwa 3:2.
1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia 12 72:15 34
2. Trojan Lądek-Zdrój 12 63:13 28
3. Czermna Kudowa-Zdrój 12 29:21 23
4. Zamek Trzebieszowice 12 30:29 17
5. Zamek II Gorzanów 12 25:57 15
6. Sparta Stary Waliszów 12 23:35 9
7. Zrzeszeni Niwa 11 19:43 7
8. Igliczna Wilkanów 11 6:54 2
KLASA B - GRUPA II
Czarni Braszowice - Piasek Potworów 10:1, Perła Płonica - Spartakus Byczeń 7:0, Harnaś Starczówek - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:7, Orzeł Mąkolno - Victoria Dębowiec 4:6, Cis Brzeźnica - Przedborowianka Przedborowa 5:1, pauzowali Błękitni Niedźwiedź.
1. Czarni Braszowice 9 48:13 24
2. Victoria Dębowiec 10 35:25 24
3. Zamek II Kamieniec Ząbk. 9 34:21 21
4. Błękitni Niedźwiedź 9 35:24 15
5. Cis Brzeźnica 9 23:15 15
6. Harnaś Starczówek 8 17:18 13
7. Perła Płonica 9 32:31 12
8. Przedborowianka Przedborowa 9 19:23 10
9. Orzeł Mąkolno 9 18:30 6
10. Spartakus Byczeń 9 17:45 4
11. Piasek Potworów 8 12:45 1
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz