Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2017-10-21 20:05:20
REGION. W sobotę, 21 bm., rozegrano wszystkie mecze zaplanowane w grupie wschodniej IV ligi. Niespodzianką jest wygrana Nysy Kłodzko w Bielawie z Bielawianką i wysoka przegrana ząbkowckiego Orła z Wiwą Goszcz.
CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA
Bielawianka Bielawa - Nysa Kłodzo 0:1, Wiwa Goszcz - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:0, Piast Żerniki - Unia Bardo 1:0, Polonia-Stal Świdnica - Sokół Marcinkowice 0:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Sokół Wielka Lipa 0:3, Śląsk II Wrocław - Polonia Trzebnica 3:0, MKP Wołów - Foto-Higiena Gać 1:1, Pogoń Oleśnica - Górnik Wałbrzych 3:0.
1. Foto-Higiena Gać 11 25:11 26
2. Śląsk II Wrocław 11 25:7 22
3. Sokół Marcinkowice 11 24:15 19
4. Bielawianka Bielawa 11 12:12 19
5. Górnik Wałbrzych 11 20:16 19
6. Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 22:16 18
7. Nysa Kłodzko 11 23:20 17
8. Sokół Wielka Lipa 11 16:16 16
9. Polonia-stal Świdnica 11 15:11 15
10. Unia Bardo 11 21:24 15
11. Wiwa Goszcz 11 15:24 14
12. Piast Żerniki 11 15:18 12
13. Polonia Trzebnica 11 11:18 11
14. MKP Wołów 11 14:22 10
15. Karolina Jaworzyna Śląska 11 9:26 8
16. Pogoń Oleśnica 11 10:21 5
KLASA OKRĘGOWA
Wyniki z sobotnich spotkań: MKS Szczawno-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 4:6, Pogoń Duszniki-Zdrój - Granit Roztoka 1:4, Piast Nowa Ruda - Skałki Stolec 3:1, Zdrój Jedlina-Zdrój - Iskra Jaszkowa Dolna 1:3, Piławianka Piława Górna - Orzeł Lubawka 2:1, Victoria Tuszyn - LKS Bystrzyca Górna 1:0,Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Świebodzice 3:2, Zjednoczeni Żarów - Grom Witków 1:1.
CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA
Bielawianka Bielawa - Nysa Kłodzo 0:1, Wiwa Goszcz - Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:0, Piast Żerniki - Unia Bardo 1:0, Polonia-Stal Świdnica - Sokół Marcinkowice 0:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Sokół Wielka Lipa 0:3, Śląsk II Wrocław - Polonia Trzebnica 3:0, MKP Wołów - Foto-Higiena Gać 1:1, Pogoń Oleśnica - Górnik Wałbrzych 3:0.
1. Foto-Higiena Gać 11 25:11 26
2. Śląsk II Wrocław 11 25:7 22
3. Sokół Marcinkowice 11 24:15 19
4. Bielawianka Bielawa 11 12:12 19
5. Górnik Wałbrzych 11 20:16 19
6. Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 22:16 18
7. Nysa Kłodzko 11 23:20 17
8. Sokół Wielka Lipa 11 16:16 16
9. Polonia-stal Świdnica 11 15:11 15
10. Unia Bardo 11 21:24 15
11. Wiwa Goszcz 11 15:24 14
12. Piast Żerniki 11 15:18 12
13. Polonia Trzebnica 11 11:18 11
14. MKP Wołów 11 14:22 10
15. Karolina Jaworzyna Śląska 11 9:26 8
16. Pogoń Oleśnica 11 10:21 5
KLASA OKRĘGOWA
Wyniki z sobotnich spotkań: MKS Szczawno-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 4:6, Pogoń Duszniki-Zdrój - Granit Roztoka 1:4, Piast Nowa Ruda - Skałki Stolec 3:1, Zdrój Jedlina-Zdrój - Iskra Jaszkowa Dolna 1:3, Piławianka Piława Górna - Orzeł Lubawka 2:1, Victoria Tuszyn - LKS Bystrzyca Górna 1:0,Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Świebodzice 3:2, Zjednoczeni Żarów - Grom Witków 1:1.
1. Piast Nowa Ruda 11 32:14 28
2. Zjednoczeni Żarów 11 35:13 27
3. Grom Witków 11 23:15 23
4. Skałki Stolec 11 27:13 21
5. Kryształ Stronie Śląskie 11 35:25 19
6. Zdrój Jedlina-Zdrój 11 24:20 18
7. Granit Roztoka 11 21:13 18
8. Zamek Kamieniec Ząbk. 11 22:25 18
9. Vicoria Tuszyn 11 19:16 16
10. LKS Bystrzyca Górna 11 16:11 15
11. Piławianka Piława Górna 11 18:21 11
12. Iskra Jaszkowa dolna 11 22:23 11
13. Orzeł Lubawka 11 19:35 10
14. MKS Szczawno-Zdrój 11 21:32 6
15. Pogoń Duszniki-Zdrój 11 13:39 4
16. Victoria Świebodzice 11 9:41 4
KLASA A - GRUPA III
GLKS Kamiennik - Inter Ożary 0:17, Koliber Uciechów - Ślęża Ciepłowody 3:2, Znicz Lubnów - LKS Gilów 2:3, Sparta Ziębice - Unia Złoty Stok 1:1, Henrykowianka Henryków - Klubokawiarnia Roztocznik 2:3, Wieża Rudnica - Słowianin Wolibórz 2:1, pauzowała Polonia Ząbkowice Śląskie.
1. Inter Ożary 10 48:15 21
2. Ślęża Ciepłowody 9 43:19 20
3. LKS Gilów 10 36:21 20
4. Sparta Ziębice 9 30:18 17
5. Unia Złoty Stok 10 14:19 16
6. Polonia Ząbkowice Śląskie 9 44:16 15
7. Klubokawiarnia Roztocznik 9 23:19 13
8. Wieża Rudnica 9 33:38 12
9. Słowianin Wolibórz 9 29:29 9
10. Znicz Lubnów 8 20:38 7
11. Henrykowianka Henryków 8 19:25 7
12. Koliber Uciechów 9 12:36 7
13. GLKS Kamiennik 9 8:76 0
KLASA A - GRUPA IV
Włókniarz Kudowa-Zdrój - Odrodzenie Szalejów Dolny 10:0, Sudety Międzylesie - Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:5, ATS Wojbórz - Hutnik Szczytna 5:1, LKS Wambierzyce - Orlęta Krosnowice 2:5, Śnieżnik Domaszków - KS Polanica-Zdrój 2:4, Zamek Gorzanów - Łomniczanka Stara Łomnica 1:0, Granica Tłumaczów - LKS Bierkowice 0:1.
1. Włókniarz Kudowa-Zdrój 10 37:8 25
2. Śnieżnik Domaszków 10 35:14 24
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka 10 58:10 24
4. ATS Wojbórz 10 32:19 19
5. Sudety Międzylesie 10 16:23 17
6. LKS Bierkowice 10 12:23 15
7. Orlęta Krosnowice 10 19:18 13
8. Łomniczanka Stara Łomnica 10 20:23 12
9. Odrodzenie Szalejów Dolny 10 12:37 10
10. KS Polanica-Zdrój 10 14:21 10
11. Zamek Gorzanów 10 24:32 9
12. Granica Tłumaczów 10 15:26 9
13. Hutnik Szczytna 10 19:33 9
14. LKS Wambierzyce 10 13:39 4
KLASA B - GRUPA I
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Czermna Kudowa-Zdrój 6:1, Zamek Trzebieszowice - Zrzeszeni Niwa 6:3, Trojan Lądek-Zdrój - Sparta Stary Waliszów 4:0, Igliczna Wilkanów - Zamek II Gorzanów 2:3.
1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia 10 53:13 28
2. Trojan Lądek-Zdrój 10 47:11 22
3. Czermna Kudowa-Zdrój 10 24:19 19
4. Zamek Trzebieszowice 10 25:23 16
5. Zamek II Gorzanów 10 19:40 12
6. Sparta Stary Waliszów 10 21:30 8
7. Zrzeszeni Niwa 9 15:38 6
8. Igliczna Wilkanów 9 6:36 2
KLASA B - GRUPA II
Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń 7:2, Perła Płonica - Piasek Potworów 6:1, Cis Brzeźnica - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 5:1, Harnaś Starczówek - Victoria Dębowiec 4:2, Czarni Braszowice - Orzeł Mąkolno 3:0, pauzowała Przedborowianka Przedborowa.
1. Victoria Dębowiec 8 29:15 21
2. Czarni Braszowice 7 32:12 18
3. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 7 21:14 15
4. Harnaś Starczówek 7 15:11 13
5. Błękitni Niedźwiedź 8 32:23 12
6. Przedborowianka Przedborowa 7 17:15 10
7. Perła Płonica 7 20:25 9
8. Cis Brzeźnica 7 13:12 9
9. Orzeł Mąkolno 8 14:24 6
10. Spartakus Byczeń 7 15:33 4
11. Piasek Potworów 7 11:35 1
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz