REGION. Wszystkie drużyny czwartoligowe z powiatów: kłodzkiego i ząbkowickiego wygrały swoje dzisiejsze spotkania. A ponieważ rozegrano komplet meczów, znane są przesunięcia w tabeli.
Unia Bardo - Pogoń Oleśnica 4:1, Nysa Kłodzko - Śląsk II Wrocław, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Karolina Jaworzyna Śląska 1:0, Górnik Wałbrzych - MKP Wołów 4:0, Foto-Higiena Gać - Bielawianka Bielawa 3:0, Polonia Trzebnica - Wiwa Goszcz 1:2, Sokół Wielka Lipa - Polonia-Stal Świdnica 1:1, Sokół Marcinkowice - Piast Żerniki 4:4.
1. Foto-Higiena Gać 10 24:10 25
2. Śląsk II Wrocław 10 22:7 19
3. Bielawianka Bielawa 10 12:11 19
4. Górnik Wałbrzych 10 20:13 19
5. Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 22:13 18
6. Sokół Marcinkowice 10 23:15 16
7. Polonia-Stal Świdnica 10 15:10 15
8. Unia Bardo 10 21:23 15
9. Nysa Kłodzko 10 22:20 14
10. Sokół Wielka Lipa 10 13:16 13
11. Wiwa Goszcz 10 12:24 11
12. Polonia Trzebnica 10 11:15 11
13. Piast Żerniki 10 14:18 9
14. MKP Wołów 10 13:21 9
15. Karolina Jaworzyna Śląska 10 9:23 8
16. Pogoń Oleśnica 10 7:21 2
KLASA OKRĘGOWAIskra Jaszkowa Dolna - MKS Szczawno-Zdrój 4:0, Kryształ Stronie Śląskie - Victoria Tuszyn 2:2, Skałki Stolec - Piławianka Piława Górna 2:0, LKS Bystrzyca Górna - Piast Nowa Ruda 0:1, Orzeł Lubawka - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:1, Granit Roztoka - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:1, Grom Witków - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:2, Victoria Świebodzice - Zjednoczeni Żarów 1:2.
1. Zjednoczeni Żarów 10 34:12 26
2. Piast Nowa Ruda 10 29:13 25
3. Grom Witków 10 22:14 22
4. Skałki Stolec 10 26:10 21
5. Zdrój Jedlina-Zdrój 10 23:17 18
6. Kryształ Stronie Śląskie 10 29:21 16
7. LKS Bystrzyca Górna 10 16:10 15
8. Zamek Kamieniec Ząbk. 10 19:23 15
9. Granit Roztoka 10 17:12 15
10. Victoria Tuszyn 10 18:16 13
11. Orzeł Lubawka 10 18:33 10
12. Piławianka PiławaGórna 10 16:20 8
13. Iskra Jaszkowa Dolna 10 19:22 8
14. MKS Szczawno-Zdrój 10 17:26 6
15. Pogoń Duszniki-Zdrój 10 12:35 4
16. Victoria Świebodzice 10 7:38 4
KLASA A - GRUPA IIILKS Gilów - GLKS Kamiennik 11:0, Polonia Ząbkowice Śląskie - Sparta Ziębice 5:1, Słowianin Wolibórz - Henrykowianka Henryków 4:2, Unia Złoty Stok - Znicz Lubnów 3:1, Inter Ożary - Ślęża Ciepłowody 2:2, pauzowała Klubokawiarnia Roztocznik, mecz Wieży Rudnica z Kolibrem Uciechów nie odbył się, gdyż nie przyjechali zawodnicy gości.
1. Ślęża Ciepłowody 8 41:16 20
2. Inter Ożary 9 31:15 18
3. LKS Gilów 9 33:19 17
4. Sparta Ziębice 8 29:17 16
5. Unia Złoty Stok 9 13:18 15
6. Polonia Ząbkowice Śląskie 9 44:16 15
7. Klubokawiarnia Roztocznik 8 20:17 10
8. Slowianin Wolibórz 8 28:27 9
9. Henrykowianka Henryków 7 17:22 7
10. Znicz Lubnów 7 18:35 7
11. Wieża Rudnica 7 28:37 6
12. Koliber Uciechów 7 9:21 4
13. GLKS Kamiennik 8 8:59 0
KLASA A - GRUPA IVOdrodzenie Szalejów Dolny - Zamek Gorzanów 0:5, KS Polanica-Zdroj - LKS Wambierzyce 3:0, Sudety Międzylesie - ATS Wojbórz 3:2, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Śnieżnik Domoaszków 1:2, Łomniczanka Stara Łomnica - Granica Tłumaczów 2:2, LKS Bierkowice - Hutnik Szczytna 2:2, Orlęta Krosnowice - Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:2.
1. Śnieżnik Doomaszków 9 33:10 24
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 9 27:8 22
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka 9 53:9 21
4. Sudety Międzylesie 9 15:18 17
5. ATS Wojbórz 9 27:18 16
6. LKS Bierkowice 9 11:23 12
7. Łomniczanka Stara Łomnica 9 20:22 12
8. Odrodzenie Szalejów Dolny 9 12:27 10
9. Orlęta Krosnowice 9 14:16 10
10. Hutnik Szczytna 9 18:28 9
11. Granica Tłumaczów 9 15:25 9
12. KS Polanica-Zdrój 9 10:19 7
13. Zamek Gorzanów 9 23:32 6
14. LKS Wambierzyce 9 11:34 4
KLASA B - GRUPA IZjednoczeni Ścinawka Średnia - Zrzeszeni Niwa 7:0, Zamek II Gorzanów - Trojan Lądek-Zdrój 1:7, Czermna Kudowa-Zdrój - Igliczna Wilkanów 6:0, Sparta Stary Waliszów - Zamek Trzebieszowice 1:0.
1. Zjednoczeni Ścinawka Śrdnia 9 47:12 25
2. Czermna Kudowa-Zdrój 9 23:13 19
3. Trojan Lądek-Zdrój 9 43:11 19
4. Zamek Trzebieszowice 9 19:20 13
5. Zamek II Gorzanów 9 16:38 9
6. Sparta Stary Waliszów 9 21:26 8
7. Zrzeszeni Niwa 9 12:32 6
8. Igliczna Wilkanów 9 4:33 2
KLASA B - GRUPA II
Victoria Dębowiec - Perła Płonica 6:1, Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 5:4, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Błękitni Niedźwiedź 4:3, Orzeł Mąkolno - Harnaś Starczówek 0:2, Piasek Potworów - Cis Brzeźnica 0:2, pauzowali Czarni Braszowice.
1. Victoria Dębowiec 7 27:11 21
2. Czarni Braszowice 6 29:12 15
3. Zamek II kamieniec Ząbk. 6 20:9 15
4. Przedborowianka Przedborowa 7 17:15 10
5. Harnaś Starczówek 6 11:9 10
6. Błękitni Niedźwiedź 7 25:21 9
7. Orzeł Mąkolno 7 14:21 6
8. Cis Brzeźnica 6 8:11 6
9. Perła Płonica 6 14:24 6
10. Spartakus Byczeń 6 13:26 4
11. Piasek Potworów 6 10:29 1