SUBREGION. W ostatnim dniu września br. odbyła się niemal pełna kolejka spotkań w IV lidze - grupie wschodniej. Rozegrano też część meczów w Klasie okręgowej.
CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA
Nysa Kłodzko - Karolina Jaworzyna Śląska 4:1, Unia Bardo - MKP Wołów 2:3, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Żerniki 3:1, Pogoń Oleśnica - Bielawianka Bielawa 1:2, Foto-Higiena Gać - Wiwa Goszcz 2:0, Polonia Trzebnica - Polonia-Stal Świdnica 0:3, Sokół Wielka Lipa - Sokół Marcinkowice 1:0, Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław 0:2.
1. Śląsk II Wrocław 8 20:2 19
2. Foto-Higiena Gać 8 18:9 19
3. Górnik Wałbrzych 8 16:12 16
4. Bielawianka Bielawa 8 11:8 16
5. Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 20:11 15
6. Polonia-Stal Świdnica 8 14:6 14
7. Unia Bardo 8 16:16 12
8. Nysa Kłodzko 8 19:17 11
9. Polonia Trzebnica 8 9:12 10
10. Sokół Wielka Lipa 8 10:14 9
11. Sokół Marcinkowice 8 11:12 9
12. Piast Żerniki 8 9:12 8
13. MKP Wołów 8 11:15 8
14. Karolina Jaworzyna Śląska 8 8:21 7
15. Wiwa Goszcz 8 8:22 5
16. Pogoń Oleśnica 8 4:15 1
KLASA OKRĘGOWA
Kryształ Stronie Śląskie - Piławianka Piława Górna 0:3, Grom Witków - Victoria Tuszyn 1:0, Victoria Świebodzice - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:2, Zjednoczeni Żarów - MKS Szczawno-Zdrój 6:0, LKS Bystrzyca Górna - Pogoń Duszniki-Zdrój 7:1, Skałki Stolec - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:0, Orzeł Lubawka - Granit Roztoka 1:3, Iskra Jaszkowa Dolna - Piast Nowa Ruda - gospodarze nie podjęli gry.
1. Grom Witków 8 20:11 21
2. Zjednoczeni Żarów 8 27:10 20
3. Piast Nowa Ruda 7 19:13 16
4. Skałki Stolec 8 20:8 15
5. Zdrój Jedlina-Zdrój 8 20:11 15
6. Kryształ Stronie Śląskie 8 27:13 15
7. LKS Bystrzyca Górna 8 16:9 14
8. Granit Roztoka 8 13:11 12
9. Victoria Tuszyn 8 13:14 9
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8 13:22 9
11. Piławianka Piława Górna 8 16:18 7
12. Orzeł Lubawka 8 15:27 7
13. Iskra Jaszkowa Dolna 7 15:16 5
14. MKS Szczawno-Zdrój 8 16:21 5
15. Pogoń Duszniki-Zdrój 8 9:29 4
16. Victoria Świebodzice 8 6:32 4
KLASA A - GRUPA III
Polonia Ząbkowice Śląskie - GLKS Kamiennik 10:0, Unia Złoty Stok - Ślęża Ciepłowody 1:10, Klubokawiarnia Roztocznik - Znicz Lubnów 5:2, LKS Gilów - Inter Ożary 3:2, Henrykowianka Henryków - Koliber Uciechów 2:2, Słowianin Wolibórz - Sparta Ziębice 2:1.
1. Ślęża Ciepłowody 6 35:11 16
2. LKS Gilów 7 19:15 14
3. Inter Ożary 7 24:13 14
4. Sparta Ziębice 6 22:9 13
5. Klubokawiarnia Roztocznik 7 17:11 10
6. Unia Złoy Stok 7 9:17 9
7. Polonia Ząbkowice Śląskie 7 25:15 9
8. Znicz Lubnów 5 17:18 7
9. Słowianin Wolibórz 7 24:25 6
10. Wieża Rudnica 6 26:30 6
11. Koliber Uciechów 6 9:16 4
12. Henrykowianka Henryków 5 8:16 4
13. GLKS Kamiennik 6 8:47 0
KLASA A - GRUPA IV
Śnieżnik Domaszków - ATS Wojbórz 6:1, Orlęta Krosnowice - Granica Tłumaczów 2:3, KS Polanica-Zdrój - Zamek Gorzanów 3:1, Sudety Międzylesie - LKS Wambierzyce 2:0, Odrodzenie Szalejów Dolny - Hutnik Szczytna 2:1, Łomniczanka Stara Łomnica - LKS Bierkowice 1:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:1.
1. Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 49:5 18
2. Śnieżnik Domaszków 7 27:9 18
3. Włókniarz Kudowa-Zdrój 7 23:7 16
4. Sudety Międzylesie 7 12:12 14
5. ATS Wojbórz 7 19:14 13
6. LKS Bierkowice 7 8:15 11
7. Odrodzenie Szalejów Dolny 7 10:20 9
8. Łomniczanka Stara Łomnica 7 13:16 8
9. Hutnik Szczytna 7 12:21 8
10. Granica Tłumaczów 7 11:21 7
11. Orlęta Krosnowice 7 11:12 7
12. KS Polanica-Zdrój 7 6:17 4
13. LKS Wambierzyce 7 9:28 4
14. Zamek Gorzanów 7 16:29 3
KLASA B - GRUPA I
Zjednoczeni Ścinawka - Zamek Trzebieszowice 6:1, Zamek II Gorzanów - Zrzeszeni Niwa 0:5, Czermna Kudowa-Zdrój - Trojan Lądek-Zdrój 3:1, Igliczna Wilkanów - Sparta Stary Waliszów 2:2.
1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia 7 35:8 19
2. Czermna Kudowa-Zdrój 7 17:10 16
3. Zamek Trzebieszowice 7 18:14 13
4. Trojan Lądek-Zdrój 7 31:9 13
5. Zamek II Gorzanów 7 12:31 6
6. Sparta Stary Waliszów 5 16:21 5
7. Zrzeszeni Niwa 6 11:25 3
8. Igliczna Wilkanów 6 4:26 2
KLASA B - GRUPA II
Czarni Braszowice - Perła Płonica 7:5, Orzeł Mąkolno - Cis Brzeźnica 3:4, Piasek Potworów - Przedborowianka Przedborowa 0:4, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Spartakus Byczeń 4:1, Victoria Dębowiec - Błękitni Niedźwiedź 2:1, pauzował Harnaś Starczówek.
1. Victoria Dębowiec 5 19:9 15
2. Czarni Braszowice 5 25:11 12
3. Przedborowianka Przedborowa 5 11:7 10
4. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4 13:4 9
5. Harnaś Starczówek 4 8:5 7
6. Perła Płonica 4 12:14 6
7. Błękitni Niedźwiedź 5 13:16 6
8. Cis Brzeźnica 4 5:9 3
9. Orzeł Mąkolno 5 10:18 3
10. Piasek Potworów 4 9:18 1
11. Spartakus Byczeń 5 8:22 1