Z boisk piłkarskich niższych klas
REGION. Na nie wszystkich boiskach było weekendowo. Niektóre spotkania obfitowały w gole, z innych wiało nudą.
CZWARTA LIGA
Z naszych drużyn lepiej powiodło się Orłowi Ząbkowice Śląskie, który na wyjeździe pokonał Zjednoczonych Żarów 3:2. Natomiast noworudzki Piast u siebie zremisował 2:2 z Polonią Trzebnica. W innych meczach uzyskano rezultaty: Pogoń Oleśnica - GKS Kobierzyce 2:2, Chrobry Głogów II - Bielawianka 2:2, Lotnik Jeżów Sudecki - Olimpia Kowary 2:4, BKS Bobrzanie Bolesławiec - AKS Strzegom 0:3 (wo), Orkan Szczedrzykowice - Włókniarz Mirsk 1:1, Sokół Wielka Lipa - Granica Bogatynia 6:1.
1. Olimpia Kowary 23 64:11 64
2. Sokół Wielka Lipa 22 72:16 57
3. Orkan Szczedrzykowice 23 54:28 45
4. Orzeł Ząbkowice Śląskie 23 44:31 41
5. Pogoń Olesnica 22 44:34 39
6. GKS Kobierzyce 24 58:35 35
7. Chrobry II Głogów 24 45:42 33
8. Granica Bogatynia 24 45:47 32
9. AKS Strzegom 23 31:36 31
10. Bielawianka Bielawa 24 29:30 30
11. Piast Nowa Ruda 23 36:46 30
12. Lotnik Jeżów Sudecki 23 40:48 25
13. Polonia Trzebnica 24 43:67 24
14. Zjednoczeni Żarów 24 35:66 22
15. Włókniarz Mirsk 24 29:59 20
16. BKS Bobrzanie Bolesławiec 24 13:86 1
KLASA OKRĘGOWA
Blisko niespodzianki była Polonia Bystrzyca, która uległa Karolinie Jaworzyna Śląska 4:5. I to na wyjeździe. Bardzka Unia nadal gromi rywali - tym razem pokonała Victorię Tuszyn 4:1. Unia ze Złotego Stoku przegrała z Victorią Świebodzice 1:2.
Wyniki innych spotkań: Grom Witków - Zryw Gola Świdnica 1:2, LKS Bystrzyca Górna - Nysa Kłodzko 1:1, Iskra Jaszkowa Dolna - Polonia-Stal II Świdnica 1:0, Zdrój Jedlina-Zdrój - Skalnik Czarny Bór 2:1, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Sudety Dziećmorowice 3:1.
1. Unia Bardo 22 92:17 61
2. Victoria Świebodzice 22 54:7 55
3. Karolina Jaworzyna Śląska 22 53:35 46
4. LKS Bystrzyca Górna 22 47:30 41
5. Zdrój Jedlina-Zdrój 22 52:33 39
6. Unia Złoty Stok 22 39:39 36
7. Zryw Gola Świdnica 22 49:45 32
8. Nysa Kłodzko 20 30:31 28
9. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 22 35:35 27
10. Victoria Tuszyn 22 31:46 24
11. Polonia-Stal II Świdnica 22 30:43 22
12. Grom Witków 21 41:77 21
13. Iskra Jaszkowa Dolna 22 26:42 19
14. Sudety Dziećmorowice 21 29:68 15
15. Skalnik Czarny Bór 22 31:75 15
16. Polonia Bystrzyca Kłodzka 22 28:54 14
KLASA A
Grupa II
Zieloni Łagiewniki - Delta Słupice 3:3, Płomień Makowice - Henrykowianka Henryków 3:2, Czarni Sieniawka - Koliber Uciechów 0:1, Boxmet - Piskorzów - Niemczanka Niemcza 0:3, Tarnovia Tarnów - Piławianka Piława Górna 1:10, Skałki Stolec - Pogoń Pieczyce 0:1, Klubokawiarnia Roztocznik - Polonia Ząbkowice Śląskie 2:3, Orzeł Piława - Sparta Ziębice 1:2.
1. Piławianka Piława Górna 22 99:19 58
2. Niemczanka Niemcza 22 78:27 49
3. Pogoń Pieszyce 22 39:26 43
4. Klubokawiarnia Roztocznik 22 50:42 38
5. Skalki Stolec 22 64:39 36
6. Sparta Ziębice 22 47:38 35
7. Delta Słupice 22 51:62 35
8. Polonia Ząbkowice Śląskie 22 53:57 30
9. Czarni Sieniawka 22 40:53 29
10. Henrykowianka Henryków 22 39:48 27
11. Boxmet Piskorzów 22 33:52 26
12. Zieloni Łagiewniki 22 47:46 25
13. Koliber Uciechów 22 24:42 22
14. Płomień Makowice 22 48:62 22
15. Orzeł Piława Dolna 22 35:69 21
16. Tarnovia Tarnów 22 36:101 12
Grupa III
Zamek Gorzanów - Kryształ Stronie Śląskie 1:3, Inter Ożary - Łomniczanka Stara Łomnica 1:3, Cis Brzeźnica - Hutnik Szczytna 1:2, LKS Bierkowice - Odrodzenie Szalejów Dolny 4:3, Włókniarz Kudowa-Zdrój - Orlęta Krosnowice 2:0, Tęcza Ścinawka Dolna - KS Polanica-Zdrój 0:3, Śnieżnik Domaszków- MLKS Radków 3:0 (wo), pauzowała dusznicka Pogoń.
1. Orlęta Krosnowice 20 68:17 55
2. Pogoń Duszniki-Zdrój 20 57:24 41
3. Śnieżnik Domaszków 21 68:35 40
4. Hutnik Szczytna 19 48:35 37
5. Kryształ Stronie Śląskie 20 51:40 33
6. Włókniarz Kudowa-Zdrój 21 60:39 32
7. KS Polanica-Zdrój 21 39:37 32
8. LKS Bierkowice 21 39:39 32
9. Odrodzenie Szalejów Dolny 20 48:56 28
10. Zamek Gorzanów 21 37:48 25
11. Cis Brzeźnica 21 32:33 24
12. Inter Ożary 20 32:42 20
13. Łomniczanka Stara Łomnica 20 43:65 17
14. Tęcza Ścinawka Dolna 21 18:76 13
15. MLKS Radków 20 21:75 12
Klasa B
Grupa I
ATS WOjbórz - LKS Wambierzyce 3:1, Zrzeszeni Niwa - Sparta Stary Waliszów 1:2, Czermna Kudowa-Zdrój - Słowianin Wolibórz 4:4, Granica Tłumaczów - Sudety Międzylesie 0:3, Huragan Bożków - Lechia Ołdrzychowice 5:1, pauzował Zamek Trzebieszowice.
1. LKS Wambierzyce 15 53:12 36
2. Sudety Międzylesie 15 65:15 35
3. Słowianin Wolibórz 15 59:23 33
4. ATS Wojbórz 15 26:42 24
5. Czermna Kudowa-Zdrój 14 39:38 22
6. Zamek Trzebieszowice 14 28:30 19
7. Huragan Bożków 14 36:41 18
8. Granica Tlumaczów 14 22:42 13
9. Sparta Stary Waliszów 15 17:53 9
10. Lechia Ołdrzychowice 15 16:39 8
11. Zrzeszeni Niwa 14 15:41 7
Grupa II
Piasek Potworów - Ślęża Ciepłowody 1:4, Kłos Laski - Spaprtakus Byczeń 0:3 (wo), Znicz Lubnów - Sparta II Ziębice 5:4, Perła Płonica - Przedborowianka Przedborowa 5:3, Czarni Braszowice - Wieża Rudnica 2:3, Harnaś Starczówek - Błękitni Niedźwiedź 1:3, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Orzeł Mąkolno 2:4, pauzowała Victoria Dębowiec.
1. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 21 65:38 48
2. Błękitni Niedźwiedź 20 67:33 46
3. Harnaś Starczówek 21 57:36 43
4. Wieża Rudnica 20 53:35 37
5. Slęża Ciepłowody 21 52:32 36
6. Victoria Dębowiec 20 66:49 20
7. Czarni Braszowice 21 58:45 32
8. Perła Płonica 21 60:64 27
9. Znicz Lubnów 20 52:52 27
10. Spartakus Byczeń 21 55:66 27
11. Piasek Potworów 20 39:52 20
12. Sparta II Ziębice 21 44:55 20
13. Orzeł Mąkolno 20 52:76 19
14. Przedborowianka Przedborowa 21 29:99 5
15. Kłos Laski 20 32:49 18