Długi majowy weekend wielkich atrakcji

POLANICA-ZDRÓJ (Inf. zewn.). Długi weekend wielkich atrakcji w Polanicy-Zdroju. Mieszkańcy i goście już teraz mogą się szykować na kulturalną ucztę a 30 kwietnia, 1 i 3 maja zaznaczać w kalendarzach na czerwono, jako święto dobrej muzyki i dobrego humoru.

Długi majowy weekend zaczynamy jeszcze w kwietniu — mówi Emilia Janowska-Łaszewicz z Teatru Zdrojowego w Polanicy-Zdroju. Na dzień dobry, 30 kwietnia, będziemy mogli się poczuć niczym w jednej z urokliwych kafejek nad paryskim odcinkiem Sekwany. Do światadźwięków z tej części Europy zabierze nas zespół Bisou Bisou. — Zaprezentuje dźwięki dobrze znane z repertuaru Edith Piaf, Lary Fabian, Charlesa Aznavoura, Joe Dasin, a także wokalistki ZAZ — dodaje E. Janowska-Łaszewicz.

 

A chyba każdy z nas miał tak, że utkwiła mu w głowie choćby jedna piosenka w języku francuskim, którą nucił i śpiewał w kółko. Bisou Bisou liczy na wsparcie, śmiało będzie można dołączyć do zespołu i wspólnie dać się ponieść tym ciekawym dźwiękom.

1 maja w Teatrze Zdrojowym wystąpi kabaret Paranienormalni z programem pt. „Bez znieczulenia”. Będą nowe skecze, ale też absolutne klasyki, które być może widzieliśmy w telewizji. Teraz można je zobaczyć na żywo — zachęca Emilia Janowska-Łaszewicz z Teatru Zdrojowego. Satysfakcja i dobra zabawa gwarantowane, bo Paranienormalni to absolutnie krajowa czołówka w rozbawianiu publiczności.

 

„Zielono Mi” — oto nasza kolejna propozycja na długi majowy weekend. — Nie mamy wątpliwości, że to będzie wyjątkowy wieczór w Teatrze Zdrojowym. 3 maja spotkamy się z twórczością Agnieszki Osieckiej. Piosenki z jej tekstami znają wszystkie pokolenia — podkreśla Janowska-Łaszewicz. Starsi pamiętają absolutne klasyki, młodsi - znakomite utwory we współczesnych aranżacjach.
 
 
Przeżyjemy sentymentalną podróż po meandrach twórczości pisarki. Będzie to spektakularne wydarzenie, podczas którego zaprezentują się wspaniali artyści z grupy Scena pod regałem. Odsłonią przed nami na nowo najpiękniejsze przeboje z tekstami Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy i życzymy miłego odbioru.