Gmina na wszystkie pory roku

STRONIE ŚLĄSKIE (inf. wł.). Czego jak czego, ale działań na rzecz promocji gminy pod Śnieżnikiem i Czarną Górą można pozazdrościć. Chyba nie ma tygodnia, aby o najbardziej atrakcyjnych jej miejscach nie mówiło się lub pisało w środkach masowego przekazu. Tym samym pobudza się wyobraźnię tych ludzi, którzy jeszcze do tych miejsc nie dotarli, oraz dopinguje do ponownych odwiedzin osoby, które już tutaj były.

Burmistrz Stronia Śląskiego Dariusz Chromiec przypomina, że na swoją popularność gmina pracuje od wielu lat, wykorzystując wszelkie możliwe sposoby oraz kusząc do współpracy miejscowe podmioty gospodarcze. Z każdym kolejnym rokiem jest coraz lepiej, to i efekty są bardziej widoczne...
 

Podczas niedawnych Międzynarodowych Targów we Wrocławiu Natalia Gancarz ze strońskim miśkiem
zachęcali do odwiedzin gminy 

- Od jakiegoś czasu jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, dzięki czemu uczestniczymy w tematycznych imprezach masowych. Ostatnio uczestniczyliśmy w dużych targach we Wrocławiu, już myślimy o udziale w kolejnych. Szykujemy następne informatory i foldery o gminie Stronie Śląskie, pokazujemy trasy wędrowne, rowerowe - w tym singletracki - oraz narciarskie. Przekonujemy, że nasza gmina stanowi świetną ofertę wypoczynkowo-rekreacyjną na każdą porę roku - podkreśla włodarz.
 
(bwb)

Foto gmina Stronie Śląskie